На горі Піп Іван ректор ПНУ зіграв зі спортсменами у бадмінтон (фото)


5 жовтня 2019 року на одній з вершин у Карпатах грали у бадмінтон титуловані українські спортсмени. Об этом сообщает taras-ua.info со ссылкой на СМИ.

На вершину гори Піп Іван завітали справжні поціновувачі гри «Бадмінтон», яка входить до переліку олімпійських видів спорту, повідомляє Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

До того ж, нещодавно, відбулася церемонія підписання договору про проведення чемпіонату Європи з бадмінтону-2020 у Києві між Федерацією бадмінтону України та Європейською конфедерацією бадмінтону.

З метою популяризації бадмінтону серед населення України та напередодні Чемпіонату Європи, який відбудеться весною у м.Київ на карпатській вершині грали у бадмінтон українські спортсмени, а разом з ними і президент федерації бадмінтону в Івано-Франківській області – Ігор Цепенда та голова відділення національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін.

“Тож маємо надію, що карпатський дух сприятиме проведенню Чемпіонату Європи на якісному рівні, а виступи українських бадмінтоністів залишать багато позитивних емоцій у серцях вболівальників”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, в Івано-Франківську відкрили професійний майданчик для бадмінтону.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/na-gori-pip-ivan-rektor-pnu-zigrav-zi-sportsmenamy-u-badminton-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя