Івано-Франківськ співпрацюватиме з роботодавцями Франції


7 лютого 2019 року в Києві відбувся круглий стіл за участі керівників французьких компаній-членів Асоціації роботодавців Франції MEDEF International та представників міст Івано-Франківська, Вінниці та Маріуполя. Об этом сообщает on-planet.in.ua со ссылкой на СМИ.

У обговоренні взяв участь заступник міського голови Івано-Франківська Богдан Білик, який презентував інвестиційні та туристичні можливості міста, – йдеться на офіційному сайті міста.

Крім цього, посадовець вів перемовини із керівниками французьких компаній, серед цих компаній є представники понад двадцяти бізнесових структур Франції у сферах будівництва та ремонту доріг, сміттєпереробної галузі, машинобудування, харчопереробної галузі, інвестиційного менеджменту, банківського сектору, консалтингу та інші, які зацікавлені інвестувати в економіку України.

Під час зустрічі вдалося досягти домовленості щодо основних напрямків роботи та подальшу співпрацю між муніципалітетом Івано-Франківська та Асоціацією роботодавців Франції MEDEF International під керівництвом пані Жеральдін Лембле.

Нагадаємо, Марцінків веде перемовини із 22 населеними пунктами щодо створення ОТГ


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/ivano-franivsk-spivpratsyuvatyme-z-robotodavtsyamy-frantsiyi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя